Kamara a rupt tăcerea după apariția imaginilor cu amanta lui Reghecampf: ”Am avut noroc cu ea. A făcut să vorbească țara de noi”
29 nov. 2021, 10:35
Actualizat: 29 nov. 2021, 10:35

Kamara a rupt tăcerea după apariția imaginilor cu amanta lui Reghecampf: ”Am avut noroc cu ea. A făcut să vorbească țara de noi”
Articol scris de Scris de Realitatea de Salaj
Kamara a vorbit despre așa zisa relație cu actuala iubită a lui Laurențiu Reghecampf, Corina Caciuc
Kamara a vorbit despre așa zisa relație cu actuala iubită a lui Laurențiu Reghecampf, Corina Caciuc.
Femeia originară din Deva este cu 17 ani mai tânără decât Laurențiu Reghecampf. Cei doi s-ar fi cunoscut la Dubai. Artistul a infirmat, în exclusivitate, la Realitatea Sportivă, că ar fi avut o relație cu aceasta. Mai multe detalii, puteți citi accesând realitateasportiva.net.
Sursa: Realitatea Star
Citește și:
- 08:13 - Elevii din partea minorităților susțin proba de Limba și literatura maternă, în cadrul Simulării Evaluării Naționale
- 08:00 - Traian Băsescu avertizează populația: „Avem două războaie care se află la distanțe mici!”
- 07:58 - Guvernul caută variante pentru a stabiliza prețul la pompă
- 07:55 - Război în Orientul Mijlociu. Noapte de foc în regiune: rachetă interceptată la Doha, raiduri israeliene în sudul Libanului
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Salaj și pe Google News











