Advertising
KELEMEN HUNOR: UDMR VA SUSȚINE PRELUNGIREA PLAFOANĂRII PREȚULUI LA ALIMENTELE DE BAZĂ CU ÎNCĂ ȘASE LUNI

KELEMEN HUNOR: UDMR VA SUSȚINE PRELUNGIREA PLAFOANĂRII PREȚULUI LA ALIMENTELE DE BAZĂ CU ÎNCĂ ȘASE LUNI
Scris de Realitatea de Salaj Publicat: 18 sept. 2025, 18:42
Kelemen Hunor a anunțat, joi, că UDMR va susține în ședința coaliției de săptămâna viitoare menținerea plafonării prețului la alimentele de bază pentru cel puțin încă șase luni.
Citește și
- 11:51Niculina Stelea (senator AUR): „4 motive pentru care păstrarea ratingului de țară nu este o reușită pentru Guvernul Bolojan”
- 09:39Piperea, semnal de alarmă. De ce este bine să avem bani cash, în contextul alertei energetice?
- 16:49Sorin Grindeanu anunță când ar putea fi învestit noul Guvern: „După 15 august sunt șanse mai mari”
- 15:51UMPMV: Menținerea ratingului de țară ar reprezenta un semnal pozitiv pentru România. Autoritățile trebuie să continue consolidarea stabilității economice și financiare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Salaj și pe Google News

























