Scris de Realitatea de Salaj Publicat: 23 iun. 2026, 15:23
Inspectoratul General pentru Situații de Urgență a transmis un avertisment important pentru părinți și îngrijitori, după o tragedie petrecută în Franța, unde doi copii de 2 și 4 ani au fost găsiți morți într-un autoturism. Cazul a readus în atenție riscurile uriașe ale lăsării copiilor singuri în mașină, mai ales în perioadele cu temperaturi ridicate.
Citește și
- 13:04Cum să te protejezi de caniculă. Sfaturile transmise de IGSU pentru zilele cu temperaturi extreme
- 12:57Caz șocant în Franța: o pacientă a murit în spital din cauza căldurii
- 10:39Canicula afectează animalele de companie: câinii și pisicile, expuși riscurilor de supraîncălzire
- 08:33Cum recunoști o hernie și de ce să nu amâni tratamentul
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Salaj și pe Google News



























